کادو تولد

با یک کادو تولد زیبا می توان بهترین سورپرایز را به عشق خود هدیه کرد

با شنیدن نام کادو تولد حتماً یاد جشن های تولید خودتان در کودکی و یا حتی در همین سال های اخیر می افتید. وای چقدر خاطره انگیز! شما و دوستان و خانواده در کنار هم، کل افراد در حال شادی و شما هم در این بین، در فکرید که این همه میهمان هر کدام چه کادویی برای شما آورده اند!

همیشه یکی از جالب ترین قسمت های هر جشن تولدی و شاید هم مهم ترین بخش آن، همین کادو گرفتن و کادو تولد است. اشیاء کوچک و بزرگ که در کاغذ کادوهای زیبا و گاهی هم زشت اما رنگارنگ پیچیده شده و روی میز تولد و کنار کیک چیده می شوند. به نظر شما چه چیزی یا چه چیزهایی می توانند به عنوان کادوی جشن تولد، بهترین باشند؟

بیشتر بخوانید: کادو ولنتاین، بهترین هدیه عشاق

بیشتر بخوانید: دکوری رویایی شما اینجاست

(0)
۹,۱۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۷,۵۰۰ تومان ۱۱,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۵,۵۰۰ تومان ۸,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۷,۵۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان فروش ویژه

برخی فقط یک شاخه گل تقدیم می کنند، بعضی یک تی شرت زیبا و برخی هم مبلغی به عنوان کادو. خب هر کدام از اینها لطف خود را خواهد شد و نمی توان قانونی گذاشت که فلان کادو تولد را حتماً برایم بیاورید، این شدنی نیست بلکه هر فردی با توجه به وسع و توانایی و همچنین صلاحدید خود این کادوها را خریداری و تقدیم می کند، پس متنوع بودن و رنگارنگ بودنِ آنها هم جالب است و هم نمی توان از آن جلوگیری کرد.

حال با این توضیحات و تفاسیر، به نظر شما بهترین کادوی تولد چه چیزی ست؟ همان یک شاخه گل؟ یا یک موبایل هوشمند زیبا؟ و یا فقط جمله ای محبت آمیز؟! البته این مورد آخر را برخی دوست دارند اما نه به تنهایی بلکه همراه با یک شیءِ دوست داشتنی. خب بیایید کمی در بین اشیائی که می توان به عنوان کادو تولد به دخترها و پسرها و همچنین به عشق های زندگی هدیه کرد چرخی بزنیم و کمی هم بیشتر با آنها آشنا شویم.

بهترین کادو تولد برای دخترها و پسرها

برای یک خانم مجرد، دیدن و گرفتن یک کیفِ زیبا همراه با یک دست لوازم آرایش شاید بهترین کادوی جشن تولد باشد اما به هر حال هر کسی سلیقه ای داشته و تمایلات افراد فرق دارند پس بیاید برخی از کادوها را ذکر و کمی راجع به آنها حرف بزنیم. شاید شما هم بخواهید همین امروز یا شاید هم فردا، برای عشق جاودانتان یک کادو تولد زیبا و چشم نواز بخرید.

سِت کامل لوازم آرایش

بله درست است، یک دست کامل از انواع لوازم آرایش مانند رژ لب، لاک ناخن، ریمل و سایر چیزها. با توجه به فرهنگ کشور ما و استفادۀ بسیار زیاد از لوازم آرایشی در هر سنی و قشری، به جرئت می توان گفت در حال حاضر بهترین کادو تولد همین سِت کامل لوازم آرایش برای خانم هاست. شک نکنید هر خانم و یا هر دختر خانمی از دیدن کلی لوازم آرایش در یک جعبۀ زیبا و خوشگل همراه با یک کادوپیچِ زیبا، به شدت ذوق زده خواهد شد و مطمئن باشید حداقل رژ لب را همان‌جا و همان لحظه امتحان خواهد کرد، باور نمی کنید امتحان کنید. و اما می رسیم به آقایان بیچاره! خب برای آنها که نمی توان سِت کامل لوازم آرایش به عنوان کادو تولد خرید و تقدیم کرد. اما چارۀ کار چیست؟ بهترین کادو تولد برای آقایان این است که چیزی در همین راستا یعنی در زمینۀ آرایشی و بهداشتی خریداری نمایید. توصیۀ ما یک ادوکلن ناب و ویژه با قیمتی فوق العاده مناسب و با ظاهری شیک و چشم نواز است. مطمئن باشید هیچ پسر و هیچ مردی نیست که از یک ادوکلن خوش بو و زیبا بدش بیاید و مطمئناً با دیدن این کادوی خوش آب و رنگ، چنان لبخندی خواهد زد که تا آخر عمرتان فراموش نخواهید کرد، مخصوصاً اگر آن مرد، همسر یا نامزد شما باشد. پس خریدن ادوکلن به عنوان کادو تولد را برای آقایان فراموش نکنید.

کادو تولد

دستبند هوشمند

درست متوجه شدید. خب بالاخره با پیشرفت علم و تکنولوژی، نوع کادوهای جشن تولد نیز تغییر خواهد کرد، درست مثل همین الان که پیشنهاد خرید یک دست بند هوشمند و زیبا به عنوان کادو تولد را می بینید. واقعاً به نظر شما پسرها و دخترها، از دیدن این دستبند هوشمند خوشحال نخواهند شد؟! این یکی از آن کادوهایی ست که می تواند هر فردی از هر جنسی و در هر سنی را بسیار خوشحال کرده و چشمانش را گرد کند، حتی کودکان و خردسالان را. پس معطل نکنید و اگر جشن تولدی برای دوست یا همسر یا نامزد یا خواهر یا برادر یا فرزند و یا هر شخص دیگری دارید که برایتان مهم و دوست داشتنی ست، همین دستبند هوشمند را به عنوان کادو تولد تهیه کرده و در جعبه ای بسیار زیبا که البته امروزه در هر فروشگاهی به وفور یافت می شود گذاشته و با یک کاغذ کادوی بی نظیر، تزئینش کنید. این بهترین کادو تولدی ست که می توانید امروز در عصر تکنولوژی به فرد دوست داشتنی و مورد علاقۀ خود هدیه کنید؛ عزیزم تولدت مبارک!

خب همانطور که دیدید می توان کادوهای متنوعی برای هدیه به عشقتان و همچنین دوستان و آشنایان مورد علاقۀ خود خریده و هدیه کنید. این کادو تولد می تواند خاطره ساز ترین لحظۀ زندگی او باشد، پس بهترین را برای بهترینِ خود، تهیه و هدیه کنید.

در جشن تولد چگونه کادو را تقدیم کنیم؟

مطمئناً عده ای همین الآن با دیدن این جمله تعجب کرده اند! خب تقدیم کردن و دادن کادو تولد که دیگر کار ساده ایست! اما برای همین کار ساده هم باید دقت کنید تا دادنِ کادوی شما دیده شود. اولاً همیشه سعی کنید در شلوغی و ازدحام از دادن کادوی خود پرهیز کنید. این کار می تواند زحمات شما را تا حدی هدر دهد! باید به طور واضح  مشخصی کادوی خود را تقدیم کنید تا هم برای شما لذت بخش باشد و هم برای او. دوماًحتماً بر روی کادوی خود و بر روی یک کارت زیبا، نام خود را نوشته و یک جملۀ محبت آمیز هم بنویسید تا به وضوح مشخص باشد این کادو از سمت چه کسی داده شده. سوماً سعی کنید تا جایی که می‌توانید از چیزهایی که بسیار ظریف و شکستنی هستند به عنوان کادو تولد استفاده نکنید، زیرا دادن چنین کادوهایی برخی مواقع و در جشن های شلوغ، دردسر آفرین خواهد بود و همچنین بسیار پیش آمده کادوی جشن تولد فردی در همان جشن تولد خوردِ خاک شیر شده، آن هم در زمان دادن کادو به صاحبِ جشن. اما اگر ناچار به خرید اجناسِ شیشه ای و ظریف شدید حتماً داخل جعبه را با کمی فوم یا ابر بپوشانید تا در شلوغی جشن تولد و احتمالاً باز کردن، کادویی شما دچار شکستگی نشود.

 

کادو تولد چی بخرم؟

این جمله را هزاران بار در طول عمر خود تکرار کرده ایم؛ کادو تولد چی بخرم؟ واقعاً دردسر بزرگیست! این طور نیست؟! حتماً بارها و بارها پیش آمده که بخواهید برای نامزد خود یا یکی از دوستان و یا فامیل که به شدت با آنها رودربایستی هم دارید کادویی بخرید. خب اینجا باید چکار کرد و چه چیزی به عنوان کادوی جشن تولد تهیه کرد؟ خیلی سخت است آن هم در دنیای پر زرق و برق امروز که پر است از اجناس و کالاهای لوکس و رنگارنگ، بخواهیم یکی را به عنوان کادو تولد خریداری نماییم. اما با کم دقت می توان بهترین ها را تهیه و تقدیم کرد.

گوی های موزیکال

در چنین شرایطی بهترین راهکار این است که ابتدا خلقیات و علاقه مندی های نامزد یا فامیل خود را بررسی کرده و ببینید از چه چیزهایی، از چه رنگ هایی و از چه فرم و ترکیب هایی خوشش می آید. مثلاً برای خرید یک کادو تولد برای نامزد خود، بهتر است از وسایل و کادوهای عاشقانه که دارای طرح ها و همچنین تصاویر عاشقانه هستند استفاده کنید. مثلاً برخی گوی های موزیکال که اکنون به وفور و در طرح و رنگ مختلف در فروشگاه ها و گالری ها موجود است. این گوی ها، هم دارای لامپ های خوشرنگ در رنگ های متنوع و هم دارای مجسمه ها و طرح های عاشقانه در داخل گوی هستند که وقتی کلید آن را می زنید، نورافشانی فوق العاده همراه با موزیک ملایم و زیبایی پخش می شود. این می تواند یک کادو تولد عاشقانه و جالب برای نامزد شما باشد.

روان نویس یا خودکار

و اما اگر قصد رفتن به جشن تولد یکی از دوستان یا افراد فامیل را دارید، بهترین کادو تولد می تواند یک روان نویس یا خودکار شکیل، همراه با یک جاسوئیچی زیبا باشد که در یک پکیج بسیار مناسب قرار داشته و در انواع و اقسام مختلف و مارک های متنوع موجود است. این کادویی می تواند هم برای دختر خانومها و هم برای آقا پسرها بسیار مناسب باشد.

(0)
۵,۱۰۰ تومان ۷,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۵,۱۰۰ تومان ۷,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۵,۱۰۰ تومان ۷,۰۰۰ تومان - 27%
(0)
۵,۱۰۰ تومان ۷,۰۰۰ تومان فروش ویژه
کادو تولد

کیف پول برای خانمها

یکی از بهترین سورپرایزها برای خانمهای متأهل و یا حتی دختر خانومها، خریدن یک کیف دستی بسیار زیبا و جمع جور در طرحی زیبا با کیفیتی مناسب است که بتوان از آن هم در میهمانی های خصوصی زنانه استفاده کرد و هم در بیرون از منزل و قدم زدن همراه نامزد. این کیف می تواند بهترین کادو تولد برای نامزدتان باشد تا هر بار که از آن استفاده می کند، در ذهنش عشق بی اندازۀ شما را احساس کند.

کفش پاشنه بلند

آیا می خواهید باز هم برای دوست دخترتان کادویی بخرید؟ خب چه چیزی بهتر از یک جفت کفش پاشنه بلند زیبا. تمامی دخترها از کودکی علاقۀ زیادی به کفش های پاشنه بلند دارند و در هر فرصتی که به دست بیاورند سعی می کنند حتماً از کفش های پاشنه بلندشان استفاده کنند. این کفش ها می توانند یک سورپرایز عالی به عنوان کادو تولد برای نامزد یا همسرتان باشند. حتماً پس از پوشیدنِ آنها و قد بلندتر شدن، حسابی از شما تشکر داغی خواهند کرد.

کادو تولد
کادو تولد

گیتار برای آقایان

یکی از بهترین و خارق العاده ترین چیزها به عنوان کادو تولد برای آقایان می تواند یک گیتار زیبا و خوش دست باشد. آقایانی که در کلاس های موسیقی شرکت کرده و علاقۀ فراوانی به فراگیری نواختن گیتار دارند، حتماًبا دیدن این کادوی جشن تولد از هوش خواهند رفت! معمولاً دادن کادو تولد لذت بخش است اما گرفتنِ آن به شدت لذت بخش تر خواهد بود آن هم گرفتنِ یک گیتار زیبا و خوش دست.

دسته گل

همیشه هم قرار نیست به مناسبت جشن تولد برای همسرتان یا دوستتان یا نامزدتان چیزی بخرید که سال های سال باقی بماند. گاهی خرید یک دسته گل زیبا و روح نواز می تواند بهترین شور و شعف را در طرفِ مقابل ایجاد کرده و او را چنان غرق شادی نماید که وصف کردنش هم سخت است. پس دسته گل زیبا هم می تواند یک کادو تولد باشد، چه برای خانمها و چه برای آقایان. این یکی از آن کادوهای دو طرفه است! هم خانم ها و هم آقایان از آن لذت خواهند برد.

کادو تولد
کادو تولد

خرید جواهرآلات

اگر قصد خرید یک کادوی زیبا و جذاب و ایجاد یک سورپرایز باور نکردنی برای همسرتان دارید یا می خواهید همسر آیندۀ خود را غافلگیر کنید به شما توصیه می کنیم خریدن جواهر آلات و فلزات گرانبها را همیشه در اولویت قرار دهید. یک دستبند زیبا و یا حتی یک انگشتر چشم نواز و یا اینکه یک گردن بند شکیل می تواند شور و حال عجیبی در او ایجاد نماید. این کادو تولد می تواند او را به شدت سرزنده تر کند. همچنین می‌توانید از بدلیجات زیبا و گرانبها که اکنون در طرح های بسیار متنوعی موجود است و حتی قیمت برخی از آنها گاهی با طلا هیچ فرقی ندارد نیز استفاده کنید و همسرتان را تا عمق جان، غافلگیر کنید.

ساعت مچی مردانه

تصور کنید فردا جشن تولد همسر عزیز و مهربان شماست. دائم با خود کلنجار می روید که چه کنید و چه چیزی بخرید. ساعت بهترین هدیه و کادو تولد برای او می تواند باشد. کلاً مردها از دیدن و خریدن ساعت لذت می برند، حال چه رسد به گرفتن یک ساعت مچی زیبا به عنوان کادوی جشن تولد. این دیگر از آن جشن تولدهایی ست که او هیچوقت فراموش نخواهد کرد. وقتی ساعت را خریدید، کادوپیچ کردن و چسباندن یک گل زیبا بر روی آن را فراموش نکنید. این تیرِ آخر و تمام کنندۀ عشق جاویدان شما به اوست. او را برای همیشه مال خود کنید!

کادو تولد
کادو تولد

عینک آفتابی

خب می رسیم به یک چیز باکلاس و مؤثر در خوش تیپ بودن. عینک می تواند بهترین کادو تولد برای هر دختر و پسری باشد. خدا می داند هر دختری سالانه چقدر پول بابت خرید عینک های آفتابی مختلف هزینه می کند. یا پسرها هم همینطور، حتماً رقم قابل توجهی را برای خرید عینک آفتابی هزینه می کنند چون کاملاً و به شدت در خوش تیپ شدن تأثیرخواهد داشت. خب از همین علاقۀ فراوان می‌توانید استفاده کنید و با کمی دقت و همچنین کنجکاوی بیشتر، یک عینک فوق العاده زیبا، البته با توجه به بودجۀ خود، برای نامزدتان بخرید. در خرید حتماً به فرم چهره و بینی نامزد خود توجه کنید تا عینکی که می خرید به چهرۀ او بیاید. این بهترین کادو تولد برای خوش تیپ کردن و احتمالاً از بین بردن بعضی ایرادات چهرۀ او می تواند باشد. پس خرید عینک آفتابی را فراموش نکنید.

سشوار

بله درست است یک سشوار می تواند کادو تولد بسیار ارزشمند و البته کارآمد و مفیدی باشد. زن و مرد و دختر و پسر هم ندارد. همه از آن استفاده می کنند. می‌توانید بهترین و مقاوم ترین مارک را از بین هزاران مدلی که اکنون در بازار است خریداری کرده و چون حجم و ابعاد سشوار کمی بزرگ است، آن را با چند کاغذ کادوی زیبا به زیباترین شکل ممکن بیارائید و سپس داخل کیسه یا نایلونی زیبا، همراه با احترام به او تقدیم نمایید. سشوار یکی از بهترین ایده ها به عنوان کادو تولد برای هر قشری ست که هر شخصی پس از باز کردن کاغذ کادو و دیدنِ آن به شدت ذوق زده خواهد شد. پس خرید سشوار را حتماً به لیست علاقمندی های خود به عنوان کادوی جشن تولد اضافه کنید.

کادو تولد
کادو تولد

شکلات

بله درست می بینید، شکلات. می‌توانید برای غافلگیر کردن طرفِ مقابل و اینکه به او بفهمانید وجود او مانند شکلات برای شما چقدر شیرین و دوست داشتنی ست، یک دست و یا یک سِت کامل از بهترین شکلات های تخت و همچنین کرم شکلات را در کنار هم و در یک پکیج و کادویی زیبا به عنوان کادو تولد به عشق شیرینتان تقدیم نمایید. این همان ایدۀ بسیار جذاب و شیرین شماست که حداقل می تواند تا چندین روز بعد از جشن تولدش همچنان کام او را به شدت شیرین کند، آنچنان که همیشه با شیرینیِ هر چه تمامتر به یاد شما خواهد بود.

لباس مخصوص زنانه

منظور از لباس مخصوص می تواند هر چیزی باشد. شاید گاهی لباس شنا، گاهی هم لباس مجلسی و یا لباس کامل ورزشی برای خانم ها. می‌توانید هر کدام از اینها را با کمی حوصله و دقت در انتخاب کردن، به عنوان کادو تولد به همسرتان یا نامزد دوست داشتنی هدیه کنید. او می داند شما با عشق فراوان و علاقۀ وافری که نسبت به او دارید اقدام به خرید این ستِ کامل لباس زنانه کرده اید، پس مطمئن باشید در پوشیدن و مراقبت از آن به شدت دقت کرده و همچنین نهایت لذت را خواهد برد، این کادو تولد او را واقعاً خوشحال خواهد کرد، مطمئن باشید.

کادو تولد

بهترین و داغ ترین کادو تولد برای سورپرایز خانم ها چیست؟

خب تا اینجای کار هر چیزی را که به عنوان کادو تولد نام بردیم می تواند یک سورپرایز ویژه و مهم برای خانم ها و دختر خانم ها باشد. اما حتماً شما هم می دانید کلاً خانمها نسبت به برخی چیزها علاقۀ بسیار بیشتری نشان می دهند. می‌توانید با خرید آنها، همیشه یک غافلگیر کنندۀ اسمی باشید!

خب بیایید با هم با برخی از این سورپرایزهای ویژه بیشتر آشنا شویم:

۱- عروسک خرسی خیلی بزرگ

یکی از آن چیزهایی که هر دختر و یا هر زنی را در هر سنی بسیار غافلگیر و خوشحال می کند عروسک است، آن هم در هر شکل و فرمی. اما برای اینکه بتوانید خانم ها را به شدت غافلگیر کنید در حدی که از فرطِ خوشحالی پس بیفتند! خریدن یکی از همین عروسک های خرسی بسیار بزرگ مثلاً در ابعاد یک انسان یا حتی بزرگتر را به شما پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید این کادو تولد می تواند او را به شدت تا مرز سکته کردن! پیش ببرد. عروسک، آن هم در ابعاد انسان؟! واقعاً بی نظیر است و تا آخر عمر آن را به یاد خواهد داشت.

 

۲- سرویس کامل جواهرات سه رنگ یا نگین اتم

این دیگر یکی از آن سورپرایزهای بسیار ویژه خواهد بود که فشار هر خانمی را به شدت بالا و پایین خواهد کرد! سرویس کامل جواهرات گرانبها. البته می‌توانید از سرویس های متوسط با قیمت مناسب شروع کنید مثلاً؛ «سرویس سه رنگ طلا» که بسته به وزنش تقریباً قیمتی بین ۲ ونیم تا ۳ ونیم میلیون تومان دارد. همچنین اگر در پی سرویس های گرانتر هستید می‌توانید «سرویس نگین اتم» را خریداری کنید که قیمتی بین ۵۰ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان خواهد داشت. اگر این مورد را تهیه کنید که دیگر اوج سورپرایز را ایجاد خواهید کرد. یک سرویس کامل از طلای بسیار ناب و زیبا با وزن ۱۵۰ گرم! واقعاً برای خانمها خیره کننده و غافلگیرکننده نیست؟

۳- یک خودرو زیبا

می‌توانید با توجه به علایق همسرتان، یک دستگاه خودروی زیبا، برای او خریده  و در شب تولدش، سوئیچ ماشین را به عنوان کادو تولد به او تقدیم کنید. برای غافلگیری بیشتر، چندین جعبۀ کادو را با ابعاد مختلف از بزرگ به کوچک تهیه کرده و همه را درون هم بگذارید و نهایتاً سوئیچ را در آخرین و کوچکترین جعبه. با این کار می‌توانید لحظات دلهره آور و شیرینی را تا رسیدن به سوئیچ خودرو، برایش رقم بزنید.

۴- سند یک دهنه مغازه

این مورد بیشتر به درد خانم هایی می خورد که شاغل بوده و به شدت در پی داشتن مکانی برای گسترش شغل خود هستند. شما می‌توانید با خرید یک دهنه مغازه و تقدیم کردن سند آن در شب تولدش، بهترین کادو تولد دنیا را به او تقدیم کنید. این از آن کادوهای تولدی خواهد شد به یاد ماندنی و ماندگار.

 

برای شوهرم کادو تولد چی بخرم؟

یکی از بزرگ ترین دغدغه های هر زنی، خریدن کادو تولد برای همسر در روز تولدش است. بگذریم از جوراب که در روز مرد تقدیم می شود! اما واقعاً گذشته از شوخی، یکی از بزرگترین دغدغه ها برای یک خانم وفادار به شوهر خریدن یک کادوی تولد بسیار زیبا و ماندگار است، چیزی که هم عشق او را نمایش دهد و هم علاقه و وفاداریش را. برای رسیدن به چنین چیزی و انتخاب درست، لازم دیدیم چندین کادوی مناسب ویژۀ آقایان را نام ببریم. شاید مفید واقع شد.

۱- ماشین ریش تراش

باور کنید این مورد یکی از پرکاربردترین وسایل شخصی هر مردی ست. اگر می‌توانید از همین الآن شروع کنید به دیدن مدل های متنوع و بسیار زیاد ماشین های ریش تراش تا بتوانید سر فرصت و با حوصلۀ فراوان یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. هر چند گران بودن آنچنان هم در ویژه شدن کادو تولد شما مؤثر نیست اما سعی کنید مدلی مناسب و باکیفیت را انتخاب کنید.

۲- ست کامل عطر مام و اسپری

برای بسیاری از خانمها خوش بو و معطر بودن همسرشان بسیار مهم و حیاتی ست. آنها تمایل دارند همسرشان همیشه خوش عطر و شیک پوش بوده و یک سر و گردن از بقیۀ مردها بالاتر باشد. به همین دلیل گرفتنِ ست کامل عطر مام و اسپری می تواند هم آنها را خوشحال کرده و هم شما را به مقصودتان برساند.

۳- یک موبایل زیبا

برای مردها داشتن یک موبایل زیبا و خوش دست، همیشه جذاب و مهم است. شما می‌توانید به عنوان یک کادو تولد و غافلگیر کردن شوهرتان، یکی از بهترین و قدرتمندترین موبایل ها را بخرید و در روز تولدش به او هدیه کنید. البته این کار حسابی موجودی حساب بانکی شما را کم خواهد کرد اما به نتیجه اش می ارزد. زمانِ تقدیم کادو به همسرتان به چشمانش خیره شوید، برقِ خوشحالی در چشمانش دیده خواهد شد.

۴- یک دست کامل از آلبوم های خواننده های محبوب

بله کاملاً درست متوجه شدید. شما به عنوان زن خانه، حتماً می دانید شوهرتان چه آهنگ هایی گوش می دهد و از چه خواننده هایی بیشتر خوشش می آید. خب همین سوژه را از دست ندهید و به دقت تمامی خواننده های مورد علاقۀ اورا یادداشت کرده،؛ سپس از هر خواننده چندین آلبوم کامل برای او گردآوری کنید. این کادو تولد می تواند چنان او را خوشحال و سرمست کند که شما در آغوش گرفته و غرق در بوسه نماید. واقعاً متشکرم همسر مهربانم!

۵- یک جفت کفش اسپرت

مردها از آن موجوداتی هستند که نسبت به برخی چیزها بسیار حساس بوده و به شدت در مورد آنها وسواس دارند. کفش ها یکی از آن موارد خاص مردها هستند. اگر می خواهید خوشحالی واقعی را در چهرۀ همسرتان به صورت واضح ببینید، همین الآن دست به کار شوید و از بین کفش های زیبا و اسپرت موجود در کفش فروشی ها، بهترینش را انتخاب و به او هدیه دهید. همیشه شما را بابت این کادو تولد زیبا و جذاب، تحسین خواهد کرد. و در نهایت یادمان باشد آن چیزی که می تواند بهترین کادو تولد جهان را برای هر فردی تداعی کرده و آن را به خاطره ای زیبا تبدیل کند، مهر و محبت و علاقۀ شخص کادو دهنده است. شاید فردی گرانترین کالای دنیا را به عنوان هدیۀ روز تولد به همسر یا نامزد یا دوستش تقدیم کند، اما آن چیزی که هدایا را ماندگارتر خواهد کرد، عشق و علاقه و محبت طرفین به یکدیگر است. یادمان باشد می توانیم بهترین کادو تولد دنیا را با عشق سرشارمان، به ناب ترین کادوی تولد جهان تبدیل کنیم. این بزرگ ترین سورپرایز ما به عشق همیشگی مان خواهد بود.

زیباترین کادو تولد برای بهترین جشن تولد

جشن های تولد یکی از جذاب ترین و خوشمزه ترین جشن های دورهمی ست. جایی برای دید و بازدید و برنامه های شاد دسته جمعی، چندین نفر دور هم با برنامه های مفرح؛ و اما یکی از مهم ترین بخش های این جشن شاد، کادو تولد است که همه نسبت به آن حساس بوده و با کمی شیطنت در مورد آن کنجکاوی می کنند.

در دنیای رنگارنگ و بسیار متنوع کادوها شاید یکی از سخت ترین کارها خریدن یک کادو تولد زیبا و جذاب برای شخص مورد نظر باشد، البته باید آن سوی سکه را نیز دید، گاهی خرید همین کادو تولد یکی از بهترین و ساده ترین کارهاست زیرا تمامی فروشگاه ها مملو از انواع وسایل ریز و درشت و زشت و زیباست که به راحتی و به سرعت می توان یک یا چند عدد از آنها را خریداری و کادوپیچ کرد.

نمی توان کادو تولد را به «بهترین» و «بدترین» تقسیم کرد چون این موضوع کاملاً سلیقه ای است. گاهی یک کادو تولـد از دیدگاه فردی، بهترین است و همین کادو از دید شخص دیگری بسیار زشت و بدترین کادو، به هر حال سلیقه ها مختلف است و دقیقاً همین جاست که دلایل طراحی و تولیدات متنوع و رنگارنگ در این زمینه مشخص تر می شود.

کدام کادو تولد برای کدام جشن؟

حتماً برای شما هم زیاد پیش آمده به یک جشن تولد بسیار مهم (از نظر خودتان) دعوت شده باشید و ندانید چه چیزی به عنوان کادو تهیه کنید، این واقعاً دردسر بزرگی ست! ایده ها مختلف، نظرات متنوع و خلاصه ابتدای دردسر برای خرید یک کادو تولد مناسب برای فرد دوست داشتنی.

در این شرایط بهترین کار، کنجکاوی نامحسوس از علایق فرد و پرس و جو از اطرافیان اوست. با این شیوه می توان به اطلاعات مفیدی دست یافت و راه رسیدن به بهترین کادو تولد برای ورود به بهترین جشن تولد را به راحتی پیدا کرد.

علایق هر فردی دو دسته است: ۱-درونی ۲-بیرونی. گاهی نباید با علایق و دوست داشتنی های درونی دیگران کاری داشت و با توجه به آنها کادو تولد را تهیه کرد زیرا آن امری کاملاً شخصی مربوط به دنیای خصوصی افراد است؛ اما می توان تقریباً به راحتی و با اطلاع از سلیقه و دوست داشتنی های بیرونی فرد، بهترین کادو تولـد را برای او خریداری و هدیه کرد، شاید این بهترین راه تهیۀ کادو و هدیه دادن به او باشد!

 

سِت سنگ مالاکیت ایده ای خوب برای کادو تولد

همیشه هم قرار نیست لباس یا عروسک یا انواع مجسمه و خلاصه از این دست وسایل زیبا به عنوان کادو تولد هدیه داده شود. امروزه با ورود انواع جواهر آلات و بدلیجات متنوع، بسیاری عادت به خرید مدل های برتر و چشم نواز از آنها و اهداء به عنوان کادو تولد دارند، ست سنگ مالاکیت نیز یکی از همین جواهرآلات بسیار زیبا و البته بسیار مفید برای سلامتی ست.

حتماً و مطمئناً شنیده اید که بسیاری از سنگ های معدنی دارای خواص درمانی متعدد و تأیید شدۀ پزشکی نیز هستند. سنگ مالاکیت نیز یکی از همین سنگ های معدنی ست که در ابتکاری جالب و کاملاً صحیح، با برش هایی زیبا و صیقل هایی مناسب تبدیل به یک دست جواهرآلات زیبا شامل: گوشواره، گردن بند و انگشتر شده است، کادویی بسیار زیبا و دوست داشتنی.

به عنوان یک کادو تولد واقعاً با ارزش و چشم نواز می توانید یک ست کامل از آن را با قیمتی بسیار مناسب در حدود ۱۲۰ تا ۱۳۵ هزار تومان بسته به فروشگاه های مختلف خریداری کنید، ایده و کادوی خوبی برای جشن های تولد است.

دفع انواع استرس و بی‌خوابی، نماد استقامت و مقاومت، کاهش دردهای استخوانی و… همگی از مزایای پزشکی این کادوی تولد ویژه و خاص است که با اهداء آن، با یک تیر چندین نشان خواهید زد. ست سنگ مالاکیت برای متولدین ماه های اردیبهشت، مرداد، آبان، آذر و بهمن مناسب می باشد. برای خرید شک نکرده و با این هدیۀ زیبا به عنوان یک کادوی دوست داشتنی و ماندگار، کادو تولد خاص و ویژۀ خود را به دوست، همسر و یا نامزد خود هدیه کنید.

جعبۀ جواهرآلات طرح اروپایی از جنس چرم سوژۀ داغ کادو تولد

برخی کلاً به این سبک و سیاق‌اند که به محض شنیدن نام جواهرات حتماً دنبال جفتِ آن یعنی جعبۀ جواهرات در ذهن خود می گردند و شاید قبل از خرید جواهرآلات در پی جعبۀ آن باشند! البته این هم نوعی از رفتار است و انتقادی به آن نیست و اما برای این دست افراد، یک پیشنهاد خارق العاده داریم؛ جعبۀ جواهرآلات چرم طرح اروپایی.

این جعبۀ بسیار زیبا می تواند یکی از ناب ترین سوژه های کادو تولد برای بانوان باشد. از نظر زیبایی ظاهری بسیار جالب و دوست داشتنی ست زیرا کل جعبه را با چرمی بسیار مرغوب پوشش داده اند. چرمی که بر روی آن با طرح هایی کاملاً رئال از شهرهای مختلف اروپا تزئین شده است.

همچنین از نظر سایز و ابعاد نیز بسیار استاندارد است و دارای طولی در حدود ۲۰ و عرضی در حدود ۱۵ سانتیمتر دارد که کاملاً مناسب و ایدئال برای قرار دادن هر شئ با ارزشی در آن بوده و از نظر حمل و نقل و قرار دادن در کیف خانم ها هم هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. به عنوان کادو تولد درجه یک و ماندنی می توانید این کیف جواهرات چرم اروپایی را خریداری نمایید.

با این کیف با ارزش و زیبا می توان به خوبی دوست یا افراد خانواده را غافلگیر کرد.

تأثیر کاغذ کادو بر کادو تولد

مطمئناً در این چند صد باری که در انواع جشن تولد شرکت کرده اید به خوبی دیده اید که کادوهای متنوع و زیبایی گاهی در بدترین و زشت ترین کاغذ کادوها پیچیده می شود. همین اشتباه بزرگ می تواند تمامی زحمات شما در انتخاب کادو، هزینه برای خرید آن و نهایتاً وقت صرف کردن برای حضور در جشن تولد را تا حد زیادی نابود کند!

بهترین راه حل برای گیر نیفتادن در چنین تله ای، استفاده از همفکری و نظرات دیگران در حین خرید است. همیشه چند فکر و نظر، بهتر از تک نظر است. کادو تولد خود را با استفاده از همفکری و نظرات دیگران برای انتخاب بهترین کاغذ کادو از نابودی نجات دهید!

از تی شرت ها غافل نشوید

شاید بتوان به جرئت گرفت یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین کادوهای تولد، تی‌شرت ها هستند، این پوشاک دوست داشتنی و جالب که تقریباً همه را خوشحال خواهند کرد. بهترین کادو تولد در هر شرایطی می تواند یک تی‌شرت خوش طرح و رنگ و البته دارای جنس با کیفیت باشد.

دختر و پسر هم ندارد، تقریباً همه از این پوشاک جالب خوششان می آید. اگر قصد خرید کادو تولد دارید می توانید از طرح های مختلف تی‌شرت، چه آستین کوتاه و چه آستین بلند استفاده کنید. طرح هایی مانند تی‌شرت آستین بلند مردانۀ تارکان، تی‌شرت آستین بلند مردانۀ آرات، تی‌شرت های زنانۀ پوست پیازی و خلاصه صدها طرح و رنگ جذاب و دوست داشتنی دیگر.

دنیای تی‌شرت ها آن‌چنان بزرگ و متنوع و رنگارنگ است که با ورود به آن برای خرید یک کادو تولد درجه یک، مطمناً دست خالی بیرون نخواهید آمد.

مجسمۀ کبوتر عشق یک کادو تولد ارزان و عاشقانه

گاهی پیش می آید برای رفتن به جشن تولد و یا حتی گرامی داشتنِ روز تولد یک عزیز که می تواند نامزد شما باشد، در پی یک کادو تولد جمع و جور، ارزان، دوست داشتی، زیبا و عاشقانه هستید. در چنین شرایطی می توان هزاران گزینه را پیشنهاد کرد: از کارت پستال گرفته تا خودنویس و صدها شئ دیگر.

اما یک گزینۀ بسیار مناسب و کاملاً مطابق با چنین شرایطی وجود دارد که به نوعی می توان از آن به عنوان بهترین کادو تولد در چنین شرایطی یاد کرد و آن چیزی نیست جز «مجسمۀ کبوتر عشق».

این مجسمۀ کوچک و بسیار زیبا که از جنس سفال بوده و بر روی آن نیز اشعاری زیبا درج شده می تواند چنان حس زیبا و عاشقانه ای را از سمت شما به طرف مقابل شلیک نماید که به هیچ وجه قابل وصف نباشد. مجسمۀ کبوتر عشق بسیار زیباست و ابعادی جمع و جور در حدود ۱۵ سانتیمتر دارد.

می توان این کادو تولد زیبا و به یاد ماندنی را در هر شرایط و مکانی، به خصوص داخل انواع بوفه، روی میز کار یا تحریر و… استفاده کرد و به یاد عشق جاودان خود بود!

کادو تولد کودکانه

کودکان را فراموش نکنیم. بهترین و زیباترین دنیای اطراف ما در بین کودکان جریان دارد. این دنیای کودکانه و زیبا با هر جشن تولدی دوباره زیباتر خواهد شد و آنچه به این جشن زیبا طراوت بیشتری می بخشد کادو تولد است. برای اینکه بتوانیم بهترین کادو تولـد را برای کودکان تهیه کنیم می توان از چند راهکار استفاده کرد:

«رنگ های مورد علاقۀ کودک»، «شکل های مورد علاقۀ کودک»، «شخصیت های مورد علاقۀ کودک». فقط کافی ست به همین چند نکتۀ مهم در زمان تهیۀ کادو تولد برای کودک مورد نظر خود توجه کنید، مطمئن باشید حتی اگر کادویی که می خرید از نظر ذاتی خیلی هم برای او جذاب نباشد اما چون یکی از این ۳ شرط در آن هست، حتماً برای او جذابیت زیادی خواهد داشت.

از کاغذ کادوی زیبا نیز غفلت نکنید. اولین تیر محبت در جشن تولد، چه کودکانه چه بزرگسالانه، توسط کاغذ کادوی تولد شلیک می شود، هر چه زیباتر، تأثیر و عمق نفوذش در قلب طرف مقابل بیشتر!

آیا می توان از موجودات زنده به عنوان کادو تولد استفاده کرد؟!

سؤال جالبی ست! البته این امر غیر معقول و غیر مرسوم هم نیست. در بسیاری جوامع رسم بر این است که از موجوداتی مانند گربه، سگ، ماهی زنده، پرنده، خزندگان و خلاصه هر موجود دیگری با توجه به عرف آن جامعه به عنوان کادوی تولد استفاده می کنند.

خصوصاً ماهی های زیبا و رنگارنگ که داخل تنگی بزرگ و زیبا همراه با گیاهان و سنگ های رنگارنگ قرار داشته و با توجه به شاد بودن مراسم جشن تولد و همخوانی این سنگ های رنگی با رنگ های شاد مراسم، به عنوان کادو تولد هدیه داده می شوند. به هر حال این هم رسمی ست در نوع خود، اما چقدر خوب است که از موجودات زنده که حق آزاد زیستن دارند برای این کار استفاده نکنیم.

کفش های زنانه پاشنه بلند بهترین کادو تولد برای بانوان

حتماً شما هم به خوبی می دانید یکی از لذت بخش ترین پوشاکی که بسیاری از بانوان با دیدن آنها حتماً تصمیم به خرید آن خواهند گرفت «کفش پاشنه بلند» است. محال است خانمی از جلوی ویترین فروشگاهی که فروشندۀ این کفش هاست رد شود و نگاهی طولانی به آنها نیندازد، این از علایق و لذت های ذاتی خانم هاست. خب حالا در چنین شرایطی به نظر شما نمی توان از همین کفش های پاشنه بلند به عنوان کادو تولد استفاده کرد؟

قطعاً یکی از بی نظیرترین کادوهای تولد برای هر خانمی با هر سطح سلیقه ای، می تواند یک جفت کفش پاشنه بلند بسیار زیبا و البته ظریف و مقاوم باشد. حال اگر این پاشنه ها بلند و بلندتر باشد چه بهتر! ۷ سانت یا ۱۰ سانت و یا حتی بیشتر!

این کادو تولد را می توان با استادی و مهارت هر چه تمام تر در کاغذ کادویی ناب و زیبا پیچید و به طرف مقابل هدیه کرد، حال اگر او نامزد یا همسر شما باشد که خب چه بهتر، می توانید مطمئن باشید حالا حالاها در قلب او جا دارید و به این راحتی ها هم بیرون نخواهید رفت.

اگر بخواهیم حجم و ارزش تقریبی اجناسی که برای همین مراسم جشن تولد به صورت سالانه خرید و فروش می شود را بررسی نماییم شاید عددی سرسام آور باشد و خود دنیایی بزرگ و یک صنعت جداگانه در دنیای شادِ جشن هاست.

گاهی ما فقط مواردی مانند پوشاک، خودرو و مواردی از این دست را جزوِ صنایع بزرگ و پول زا محاسبه کرده و در مورد آنها بحث می کنیم، اما می توان همین موضوع مهم و بسیار پر ارزش جشن تولد و کادو تولد را نیز به جرئت جزوِ یکی از بزرگ ترین موارد پول زا و گردش دهندۀ بازار در نظر گرفت که حجم بسیار زیادی از مبادلات مالی را شامل می شود.

کادو تولد را نباید دست کم گرفت، خود می تواند دنیایی بزرگ از مبادلات مالی و کالایی را از آن سر دنیا تا این نقطه از جهان شامل شود.

دنیای کادو تولد سرشار از ایده های جذاب و دوست داشتنی

همیشه هم قرار نیست در دنیای نرمال زیست کنیم! گاهی لازم است پا را فراتر از حد تصور قرار داده به دنیاهای زیباتر ورود کنیم، جهانی سرشار از طرح و رنگ که می تواند همه چیزمان را متحول کند. این تغییر و تحولات گاهی در شرایط نرمال زندگی روی می دهد و گاهی در مراسماتی خاص مانند جشن های زیبای تولد و اینجاست که شما باید به دنیای کادو تولد ورود کنید!
نامِ جهان یا دنیا گذاشتن بر روی کادو تولد و انواع آن، خیلی هم دور از واقعیت نیست زیرا می توان در محاسبه ای سریع و برق آسا، صدها هزار وسیلۀ ریز و درشت را در ذهن تجسم کرد که همگی سوژه و گزینه های خوبی به عنوان کادو تولد هستند: هزاران طرح و مدل عروسک، هزاران مدل مجسمه، صدها هزار طرح لباس مردانه زنانه و بچه گانه و خلاصه هر شئ زیبایی که قابلیت هدیه دادن را داشته باشد.
حال اگر موافق هستید با چند کادو تولد جالب و دوست داشتنی از دنیای بزرگ کادوها بیشتر آشنا شویم:

همسترها بهترین کادو تولد

همیشه موجودات زنده و خانگی از بهترین کادوهای مناسبتی بوده و هستند به خصوص موجوداتی بامزه و جالب مانند همسترها. این موش های جالب و تپل با شیطنت های جالب خود و آویزان شدن و غلت زدن های متعدد، به شدت برای همه جذاب‌اند.
اگر قصد رفتن به جشن تولد یک دوست یا فامیل و یا حتی یکی از اعضای خانوادۀ خود را دارید، به عنوان کادو تولد یک یا دو همستر زیبا خریداری کنید، قیمت زیادی ندارند. پس از خریداری، دور گردن آنها را با روبانی زیبا به صورتی پاپیونی و یا به شکل کراوات تزئین کنید، نتیجۀ کار بسیار غافلگیر کننده خواهد شد.
همسترها را در یک جعبۀ سوراخ دار قرار دهید تا در حین حمل و نقل و تا زمان رسیدن به جشن از بی اکسیژنی خفه نشوند، آنگاه می توانید در جشن تولد، ناگهان این کادو تولد خاص و دوست داشتنی را با عشق تقدیم کنید.

سِت کامل لوازم آرایش ویژۀ خانم ها

امروزه هر چیزی مهم نباشد لوازم آرایش مهم است حتی مهم تر و واجب تر از شام شب! میزان مصرف این وسایل هم آن‌چنان بالاست که هر اندازه هم از آن داشته باشیم باز هم کم خواهد آمد! پس بهترین سوژه و ناب ترین گزینه برای خرید یک کادو تولد زیبا و کارآمد برای خانم ها همین لوازم آرایش است که برای با ارزش تر شدن می توان سِت کامل لوازم آرایش زنانه را تهیه کرد.
حال اگر وضع مالی شما خوب باشد می توانید یک دست کامل از لوازم آرایش برندهای معتبر جهانی مانند «Chanel» و یا «Zara» خرید نمایید. این برندها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی را به عنوان کادو تولد ارائه می کنند از نظر کلاس کاری هم برای شما به نوعی برگ برنده خواهند بود.
در بسیاری کشورها، کیف های بسیار بزرگی از این محصولات این دو برند معروف جهانی وجود دارد که داخل آن مملو از بهترین و خاص ترین لوازم آرایشی ست و هر فردی می تواند با توجه به توانایی مالی خود آنها را به عنوان یک کادو تولد بسیار ویژه و خاص خریداری و هدیه نماید، به هر حال دنیای کادو تولد متنوع تر و زیباتر از این حرفهاست.

کفش های خاص و عجیب مردانه

یکی از عجیب ترین و البته دوست داشتنی ترین کالاهایی که می توان به عنوان کادو تولد به طرف مقابل هدیه کرد کفش است، بله کفش مردانه. اگر صاحب جشن تولد آقاست، یعنی یا شوهر شما، یا برادر شما! یا پدر شما! و یا نامزد عزیزتان است حتماً سعی کنید با خرید یک کفش زیبا این مراسم را گرامی بدارید.
البته بهتر است از کفش هایی خاص و تا حدی عجیب برای این جشن بزرگ استفاده نمایید. کفش هایی که تا حدی با طرح های معمول و عرف جامعه متفاوت بوده و حس کنجکاوی و نگاه های دیگران را تحریک و جذب نماید. چنین کفش ها و یا کتانی هایی را می توانید به خوبی و به سرعت از برخی فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.
گاهی قیمت آنها سر به فلک می کشد که البته با کمی وقت صرف کردن می توانید این کادو تولد خاص و ویژه را با کمی گشت و گذار در وب با قیمتی بسیار مناسب تر تهیه نمایید.

کتاب بهترین کادو تولد

از هر چه غافل شدید از کتاب ها غفلت نکنید. درست است در دوره ای زندگی می کنیم که افراد متأسفانه تمایل آنچنانی برای کتاب خواندن ندارند اما اگر از خلق و خو و علایق کسی که قرار است به جشن تولدش بروید مطلع باشید و بدانید به چه موضوعاتی علاقه مند است به خوبی می توانید با گشت و گذاری دوست داشتنی در دنیای زیبای کتاب ها، یک کادو تولد خاص و به یاد ماندنی برای او تهیه نمایید.
کتاب ها به عنوان اشیائی بسیار با ارزش، سال های سال در هر خانه ای باقی خواهند ماند و کمتر کسی ست که کتاب ها را مانند دیگر اشیاء پس از چند سال دور بریزد پس سعی کنید برای اهداء یک کادو تولد خاص و ماندگار و تاریخی حتماً از گزینه ای بسیار با ارزش و خاص به نام «کتاب» استفاده نمایید، پشیمان نخواهید شد.

خرید یک دستگاه موبایل پیشرفته و قدرتمند

ابزار تکنولوژی همیشه جذاب بوده و هست، ربطی به زمان و مکان خاصی هم ندارد، ربطی به سن و سال هم ندارد، البته ربطی به جنس زن و مرد هم. اینجا بحث بر سر علایق و دوست داشتنی های مشترک بین تمامی افراد جامعه و البته تمامی مردم دنیاست.
شاید به هر شخصی در هر کجای دنیا بابت هر مراسم و شادباشی، یک ابزار تکنولوژی هدیه کنید گل از گلش بشکفد! که البته حق هم دارد خصوصاً در برخی مناطق! جهان که قیمت یک دستگاه موبایل ناقابل چند ماهی ست تا مرز ۲۳ میلیون تومان هم رسیده است! چه چیزی بهتر از این! و چه کادو تولد و هدیه ای با مزه تر و دوست داشتنی تر از این! واقعاً کادو تولدی بهتر از این هم داریم؟!
بهتر است اگر قصد خرید کادو تولد با ارزشی مانند موبایل دارید با بررسی دقیق در امکانات موبایل و اینکه فرد مورد نظر بیشتر از موبایل چه استفاده ای می کند اقدام به خرید کنید. اگر عکاسی با موبایل بیشتر برایش مهم است موبایلی با دوربین با کیفیت، اگر کارهای مهندسی و طراحی برایش مهم است موبایلی با سخت افزار قدرتمند و… برایش تهیه کنید. کادو تولد باید خاص، ویژه و کارآمد باشد خصوصاً کادو تولد تکنولوژیک!

چندین مار پلاستیکی گره خورده در هم

یکی از بامزه ترین کارها و شوخی هایی که در بسیاری از جشن تولدها اتفاق می افتد غافلگیر کردن صاحب جشن با کادو تولد عجیب و گاه ترسناک است. برای این کار از هر وسیله ای استفاده می کنند تا او را تا سر حد مرگ سورپرایز کنند و از این لحظۀ تاریخی و به یاد ماندنی عکس و فیلم تهیه نمایند.
در همین زمینه یکی از بهترین و داغ ترین سوژه ها برای غافلگیری صاحب جشن تولد، استفاده از چندین مار پلاستیکی گره خورده در هم است که می توانید خودتان این کادو تولد زیبا! و دوست داشتنی! را به شیوه ای عجیب تهیه کرده و در همدیگر گره زده و داخل یک بسته بندی شیک کادو کنید. باور کنید دوست یا آشنای شما، با دیدن این کادو تولد بسیار جذاب، پس خواهد افتاد!

هزینۀ اقامت و بلیط رفت و برگشت گردشگری

این مورد را هر اندازه بگوییم و آب و تاب دهیم واقعاً نمی توان اصل مطلب را ادا کرد. چه زیبا و جالب و دوست داشتنی است این کادو تولد و هدیۀ با ارزش. واقعاً چه چیزی بهتر از اینکه یک یا چند بلیط رفت و برگشت به شهری توریستی و زیبا را با قیمتی مناسب تهیه کرده و در جشن تولد به او هدیه نمایید. این مورد را واقعاً باید جداگانه در لیستی ویژه به عنوان سورپرایزی با ارزش یادداشت کرد.
چه بهتر که یک منطقۀ هایکلاس و لاکچری را برای این امر انتخاب کنید که البته این موضوع تا حد زیادی به زورِ جیب شما بستگی دارد. البته می توانید با مقداری جستجو و پرس و جو، از بسیاری از تورهای مسافرتی بسیار ناب و به یاد ماندنی که با قیمت هایی بسیار مناسب برگزار می شوند استفاده نمایید.
به عنوان مثال تورهای لحظه آخری و آفرها بهترین گزینه برای چنین شرایطی هستند، کادو تولد خاص خود را با این مورد، خاص و ویژه تر کنید.

چندین دمنوش با ارزش یک کادو تولد با ارزش

شاید در ابتدا کمی تعجب کنید اما دمنوش های با مزه هم می توانند به نوعی یک کادو تولد با ارزش و مهم باشند خصوصاً اگر صاحب جشن تولد اهل نوشیدنی های متنوع و دم نوش های با ارزش و بامزه باشد.
همین الان می توانید یک تحقیق کوتاه و سریع راجع به تعداد و تنوع انواع دمنوش ها داشته باشید، مطمئناً از نتیجۀ آن بهت زده خواهید شد. تعداد و تنوع آنها آن‌چنان زیاد است که باعث حیرت است. به خوبی می توانید با توجه به علایق طرف مقابل و طبع و سرشت او، چندین دمنوش بسیار مفید را لیست کرده و با قیمتی کاملاً مناسب و معقول تهیه کنید.
سپس آنها را در یک جعبۀ زیبا و جمع و جور گذاشته و با کاغذ کادویی زیبا کادو پیچ کنید. این کادو تولد می تواند برای اهلش، خاص ترین و با ارزش ترین کادو تولد باشد، امتحان کنید.

دعوت به یک کنسرت

امروزه با توجه به گسترش انواع کنسرت ها در سراسر کشور و رونق گرفتن این تفریح مناسب و سالم، به خوبی می توان از این گزینه هم به عنوان یک اهرم دوست داشتنی برای طرف مقابل استفاده کرد خصوصاً اگر آن شخص، نامزد دوست داشتنی شما باشد و چه چیزی بهتر از یک بلیط کنسرت خوانندۀ دوست داشتنی او.
برخی کنسرت ها با توجه به زمان برگزاری و مکان آن، از اهمیت بیشتری برخوردارند و تعداد افراد بیشتری از آن استقبال می کنند. اگر زمان جشن تولد با این مراسم یکی بود، چه بهتر که از این فرصت استثنائی و تاریخی! استفاده کرده و آن کادو تولد خاص را به او هدیه کنید.
برای سورپرایز بیشتر می توانید بلیط ردیف نخست را تهیه و به او هدیه کنید تا کادو تولد امسالش بسیار متفاوت تر از سال های قبل باشد. مطمئن باشید چنین کادوهایی هیچ‌وقت از ذهنش پاک نخواهند شد و تا آخر عمر چنین خاطره ای با او همراه خواهد بود. البته پس از کنسرت نیز بهتر است او را به شامی گرم و دل‌چسب نیز میهمان کنید تا مکمل کادوی شیرین قبلی باشد!

برای اینکه در دنیای بزرگ و جهانِ بی انتهای کادو تولد بتوانیم بهترین گزینه و داغ ترین سوژه را انتخاب کنیم باید ترس ها و حصارهای بی مورد را از خود دور کنیم و ذهن را کاملاً آزاد و رها کرده تا مغز بتواند به راحتی تجزیه-تحلیل و گزینه های جالب و متعدد را به عنوان کادو تولد پیشنهاد کند.
فقط در این صورت است که می توانیم از هر گزینه و سوژه ای یک کادو تولد درجه یک و خلاقانه ساخته و به طرف مقابل هدیه کنیم. از هیچ چیز نباید نترسید، هر ایده و تفکر و خلاقیتی را می توان به عنوان یک گزینۀ مناسب برای کادو تولد امتحان کرد.
دنیای هدایا و کادو تولد آن‌چنان بزرگ و وسیع و بی انتهاست که می توان در آن هر چیزی را پیدا کرد.

فروشگاه اینترنتی همه چی تموم

نویسنده: طیب عالی

به این محتوا چند ستاره می دهید؟
Sending
User Review
4.3 (46 votes)
اشتراک گذاری:

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X