کادو ولنتاین

کادو ولنتاین بهترین هدیۀ عشاق 💖

حتماً نام روز ولنتاین را شنیده اید، و صد البته نام کادوی ولنتاین را. در این روز که متعلق به عاشقان جهان است، هدایا و کادو های فراوانی با توجه به سلیقۀ افراد بین هم رد و بدل می شود که بسیاری را به شدت مشغول و دلباختۀ این روز رؤیایی کرده است. روزی که شاید شما هم از همین الآن منتظر رسیدنش برای گرفتن کادوی خود باشید.

خب به نظر شما در این روز رؤیایی قرار است چه اتفاقی بیفتد؟! آیا نامزد یا همسر شما با یک گاری سفید که ۴ اسب سفید رنگ آن را می کشند در جلوی درب منزلتان با شیهۀ اسبها توقف کرده و با هدیۀ عاشقانۀ خود به سمت شما حمله ور می شود؟! حتماً این روز را به یاد داشته باشید و همچنین کادوی ولنتاین را. هدایایی که در روز ولنتاین بین عاشق و معشوق رد و بدل می شود یکی از بزرگترین و با ارزشترین کادو های جهان هستند، حتماً شما هم هنوز کادو ولنتاین سال قبلتان را در جای کاملاً امنی در صندوقچۀ اسرار و مخزن عاشقانۀ خود نگه داشته اید و حتماً هم تمامی مراسم و حواشیِ دادن کادو  و یا دریافت کادو ولنتاین را به یاد دارید، اصلاً مگر می شود چنین روز بزرگی را با تمامی حاشیه های زیبا و عاشقانه اش فراموش کرد؟ غیر ممکن است.

جا موبایلی

(0)
۵,۴۰۰ تومان ۸,۰۰۰ تومان فروش ویژه
(0)
۵,۳۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان فروش ویژه

ابتدا بدانیم روز ولنتاین در چه تاریخی ست؟

بسیاری از مردم تصور می کنند و بسیاری نیز کاملاً مطمئن هستند که روز ولنتاین منشأ و خواستگاهی کاملاً غربی دارد که البته تا حد زیادی اشتباه است. ایرانیان نیز در تمدن و تاریخ پربار خود چنین روزی را در بین سایر مراسم بسیار مهم و پرشکوه خود داشتند. آنها این روز سراسرعشق و محبت را (( سپندارمذگان )) می نامیدند، روز عشاق و نهایت عشق ورزی و محبت. روزی که در آن با هدایای مختلف اشعه های عشق را به سمت هم شلیک می کردند، شلیکی همراه با اصابت های لذت بخش و شیرین. این روز در تاریخ شمسی مصادف می شود با ۵ اسفند هر سال که جوانان و سایر مردم می توانند در چنین تاریخی «ولنتاین ایرانی» را جشن گرفته و کادوی ولنتاین را با تمام عشق خود به معشوقشان هدیه نمایند.

البته روز ولنتاین بین المللی در تاریخ ۱۴ فوریه یا همان ۲۵ بهمن ماه هر سال با تمام انرژی و شور و شوق فراوان در سراسر جهان برگزار می شود و در این روز بزرگ و پر از احساس، دخترها و پسرها و زنان و مردان با خریدن گل سرخ، قلب های سرخ مختلف، شکلات و… طرف مقابل را سرشار از عشق بی پایان خود می نمایند. این کادو ولنتاین می تواند حتی فقط یک شاخه گل سرخ باشد که با تمام وجود و در نهایتِ عشق و محبت به نامزد خود تحویل می دهید باشد، مهم احساس و ابراز محبت شماست نه ارزش مادی کادو

آماده کردن کادوی ولنتاین

آیا برای این روز تاریخی و به یاد ماندنی برنامه ریزی کرده اید؟ آیا می خواهید عشق دلبرای خود را غافلگیر کنید؟

پس با ما همراه باشید تا بهترین گزینه ها برای تهیۀ یک کادوی ولنتاین را معرفی کنیم.

جعبۀ کادو

 خب روز بزرگی ست روز ولنتاین و باید برای کادو دادن در چنین روزی برنامه ریزی کنید. می توانید یک جعبۀ بسیار معمولی را با سلیقۀ خود و با امواج عشقی که نسبت به طرف مقابلتان دارید آنچنان زیبا و عاشقانه بیارایید که هر بیننده ای را میخکوب کند. این می تواند بهترین کادو ولنتاین شما به نامزدتان باشد. در تزئین این جعبه سعی کنید بیش از اندازه شلوغ کاری نکنید زیرا گاهی اوقات بیش از اندازه پر کردن و تزئین کردن جعبۀ کادو می تواند تمامی عناصر تزئینی شما را در یکدیگر محو و ناپدید کند و به این شکل زیبایی کادو را از دست خواهد داد. روی جعبه را با گل قرمز خشک و یا گل رز قرمز طبیعی یا گل رز خشک قرمز به زیبایی تزئین کنید.

کادوی ولنتاین شما باید بهترین در دنیا باشد، تمامی سلیقه و انرژی تان را در این کار صرف کنید، این روز بزرگی برای شماست. حتی می توانید روی جعبه از قلب های مصنوعی کوچک و پارچه ای یا ابری استفاده کنید اما زیاده روی نکنید و از هر کدام ۱ یا ۲ عدد کافی ست. البته اگر قرار است فقط گل قرمز و قلب بچسبانید می توانید تعداد زیادی قلب کوچک قرمز رنگ را در یک طرف جعبه کنار هم و روی هم چسبانده و سپس ۱ شاخه گل رز قرمز زیبا نیز در بالای جعبه بچسبانید. حال می توانید درون این جعبه هر چیزی که خواستید بگذارید.

هدایای مرسوم این روز را فراموش نکنید. حتی می توانید داخل جعبه فقط شکلات بگذارید، اصلاً اشکال ندارد. این جعبۀ عاشقانۀ شما که با تمام وجودتان ساخته شده کار خود را خواهد کرد، این بهترین کادوی ولنتاین شما به نامزد یا همسرتان خواهد بود، شک نکنید!

ساعت

یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای کادو ولنتاین می تواند یک ساعت مچی بسیار زیبا، جدا از قیمت آن باشد. اصلاً قیمت و ارزش مادی آن مهم نیست، بلکه زیبایی و حس انتخاب عاشقانۀ شماست که به هدیۀ ولنتاین شما ارزش و زیبایی معنوی می بخشد. همسرتان یا نامزدتان امواج عشق را از کادوی شما دریافت خواهد کرد اگر آن را عاشقانه نورانی کنید، لمسش کرده و با لمس کردن، این عشق فراوان شما را در وجود خود تزریق خواهد کرد. به قیمت کادوی ولنتاین اصلاً توجه نکنید، مهم حس وفاداری و عشق و محبت و ابراز عشق به طرف مقابل است.

می توانید یک ساعت مچی با دسته ای چرمی همراه با فریم و قالبی به شکل قلب تهیه کنید و جعبه و پوشش آن را به زیبایی هر چه تمامتر کادو کرده و بیارائید. همچنین می توانید از ساعت های بسیار زیبا و رنگی که اخیراً وارد بازار شده و در جعبۀ خود ۱۰ها دستبند یدکی در رنگ های مختلف همراه با فریم های زیبا و جالب رنگی دارند استفاده کنید. باور کنید این هدایا بسیار زیبا، با ارزش و عاشقانه خواهند بود.

شکلات

بله درست است شکلات. عشق شیرین و دوست داشتنی شما، همانند این شکلاتی ست که به او هدیه می کنید. با این کادو ولنتاین به او خواهید گفت: «عشق عزیز و شیرینم تا ابد دوستت دارم و درکنارت خواهم بود». آیا واقعاً هیچ هدیه ای برای روز ولنتاین بیشتر از این شکلات او را خوشحال خواهد کرد؟ حتماً عشق شما مفهوم و معنای این هدیه را به خوبی می داند، نگران نباشید. تصور نکنید که شاید این هدیه ای کم ارزش است، اصلاًاینطور نیست،اما اگر نگران این موضوع هستید می توانید کادو ی دیگری را در کنار این شکلات به او هدیه کنید، چیزی مانند یک شاخه گل رز قرمز رنگ و یا انگشتری زیبا و همرنگ گل رز.

در پی شکلات های گران و بسیار ویژه نباشید. عشق شما می داند که شما این کار را برای ابراز محبت به او انجام می دهید و همین موضوع برای او کافی ست. این روز عاشقانۀ پر از احساس را با مادیات خراب نکنید. فقط به فکر ابراز محبت و ارسال امواج عشق به سمت هم باشید تا بتوانید گره و پیوندهای محکمی بین خود ایجاد کنید.

گره های عاشقانه

 مطمئنم از شنیدن این مورد و این کادوی ولنتاین خاص به شدت متعجب خواهید شد. هیچ چیز خاصی نیاز ندارید فقط سعی کنید طنابی زیبا از جنس کنف به اندازۀ ۱ متر یا بندی زیبا و رنگی تهیه کنید.

این رشته را به صورتی زیبا سعی کنید گره های مختلف زده و طوری گره ها را روی هم بیندازید و سفت کنید که به هیچ وجه قابل باز شده و حل کردن این معما نباشید! شما با این کار به نامزد یا همسرتان می فهمانید که پیوند شما با او درست مانند این گره ها به هیچ وجه قابل باز شدن و جدایی نیست و هیچکس نخواهد توانست پیوند و ارتباط بین شما را نابود و سبب جدایی شما از یکدیگر شود. این کادوی ولنتاین خاص خود را پس از اینکه آماده شد با چسباندن یک قلب قرمز رنگ زیبا و ۱ شاخه گل رز یا ربانی قرمز رنگ تزئین کرده و به نامزدتان هدیه نمایید: تقدیم با عشق.

کارت تبریک ولنتاین

این کادو ولنتاین یکی از معروفترین و خاص ترین کادوها برای این روز عاشقانه است. هر ساله صدها بلکه هزاران شرکت و موسسه در حال طراحی و چاپ هزاران نوع کارت تبریک ولنتاین و ارائۀ آن به بازار برای استفاده در همین ۱ روز هستند. روزی که در آن طبق آمارهای رسمی بیش از ۱ میلیارد کارت تبریک خریداری و هدیه می شود. آمار می گوید بیشتر خریداران این کارت ها خانمها هستند که با خرید آنها و نقش بستن جملات عاشقانه بر روی آن، عشقی را به سادگی هر چه تمامتر به همسران خود نثار می کنند که تا ابد در ذهن و جان آنها خواهد ماند. آیا واقعاً کادویی بهتر از این می توان برای روز ولنتاین به عشق جاودانی خود هدیه کرد؟!

نکته ای جالب

 در داستان ها و نقل قول هایی که از گذشته باقیمانده، گفته شده در کشورهای انگلستان و ایتالیا در روز ولنتاین رسم بوده دختران جوان و مجرد ۱ سال را منتظر روز ولنتاین می ماندند و در این روز مهم، پیش از طلوع آفتاب با تمام انرژی و هیجان و امید از خواب برخواسته و از پنجرۀ اتاق خود به بیرون نگاه کرده و منتظر می ماندند تا اولین مردی که از آنجا رد می شود را ببیند. آنها معتقد بودند همین مرد در ۱ سال آینده برای ازدواج با آنها پیش قدم خواهد شد! این رسم جالب در نوشته های شکسپیر نیز به وضوح آورده شده به نوعی که در نمایشنامۀ هملت، آن را به خوبی ذکر کرده است.

عروسک

یکی دیگر از کادو های روز ولنتاین که می توانید به راحتی اما با نهایت سلیقه آن را انتخاب کنید عروسک است. لازم نیست حتماً عروسکی بزرگ یا عروسک خرس یا… باشد. سعی کنید عروسکی زیبا انتخاب کرده و آن را به زیبایی در جعبه ای و یا به تنهایی کادو کنید. این یک کادو ولنتاین خاص است، شک نکنید. می توانید عروسکی کوچک حتی در حد جا سوئیچی خرید کنید، هیچ اشکالی ندارد.

نفس هدیه و اهدای عشق و محبت مهم است. حتماً در پی عروسک های گران قیمت و یا خیلی بزرگ و چشمگیر نباشید. سعی کنید با بالاترین حس علاقه و عشق به همسر یا نامزدتان عروسک را انتخاب و کادو کنید. حتی در انتخاب کاغذ کادو نیز دقت کنید و سلیقه و معیارهای طرف مقابلتان را در نظر بگیرید تا بهترین هدیه را به او تقدیم کرده باشید.

کاغذ کادو

بله درست است کاغذ کادو . شاید الآن تعجب کرده باشید. آیا کاغذ کادو هم به نوعی کادو ولنتاین محسوب می شود؟!

ما می گوییم بله! اما نه از این جهت که به تنهایی فقط ۱ کاغذ کادو به عشقتان تحویل دهید، بلکه منظورمان این است که اگر در تهیۀ کادو ولنتاین خود بالاترین دقت را کرده باشید اما از کاغذ کادوی نامناسب و نازیبا برای کادو کردن استفاده کنید، ممکن است در برخورد اول و در زمان اهداء آن به معشوقتان، آن را شوکه کنید، از این جهت که تصور کند کادویی زشت برای او تهیه کرده اید. پس حتماً در انتخاب کاغذ کادو هم نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید تا پشیمان نشوید.

عطر

امروزه عطرهای متنوع زیادی در بازار و عطر فروشی ها وجود دارد که هر کدام را بخواهید می توانید برای هدیه و کادو ولنتاین انتخاب کنید. بعضی از آنها در شیشه هایی با طرح قلب وجود دارند که بسیار زیبا بوده و قیمت مناسبی نیز دارند. همچنین برخی از این عطرها دارای شیشه هایی ساده اما زیبا همراه با درهایی با طرح قلب هستند که حس بسیار زیبایی را به طرف مقابل القاء می کنند.

برای خریدن و تهیه کردن کادوی ولنتاین خود دقت و توجه کنید. از بهترین عطرها و خوشبوترین آنها برای هدیه دادن استفاده کنید. می توانید عطر مخصوص این روز یعنی «عطر ولنتاین» را خریداری نمایید. قطعاً معشوقۀ شما از بوییدن این عطر به شدت احساس لذت خواهد کرد و هر لحظه به یاد شما بوده و وجود شما را در تمامی لحظات شبانه روز درکنار خود حس می کند، چه هدیه ای بهتر از این.

کادوی ولنتاین در ولز

همانطور که گفتیم قرار نیست برای تهیۀ کادوی ولنتاین خود را گرفتار شرایط سخت و طاقت فرسا کنید بلکه نفس عمل یعنی ابراز عشق و علاقه به طرف مقابل و عشق شما مهمترین نکته در روز ولنتاین است. در همین مورد بد نیست بدانید قرن ها پیش در سرزمین ولز و زمانی که هنوز زندگی افراد دچار درگیری های امروزی نشده بود، پسرها در روز ولنتاین برای ابراز علاقه و عشق فراوان به معشوقۀ خود «قاشق چوبی» هدیه می دادند.

بله درست متوجه شدید: قاشق چوبی. آنها این قاشق ها را یا از بین وسایل منزل خود انتخاب می کردند یا به نجار محله یا شهر خود سفارش ساخت آن را می دادند. سپس نقش هایی از قلب، کلید و قفل بر روی آن کنده کاری می کردند تا اینگونه به معشوقۀ خود اعلام کنند که «قلب من در اختیار توست و کلید آن در دستان تو» و یا «تو قلب عاشق من را گشوده ای». این هدایا و قاشق های چوبی هنوز هم در برخی موزه های اروپایی در بهترین شرایط نگهداری و معرفی می شوند.

در ادامۀ معرفیِ انواع کادوی ولنتاین با ما همراه باشید

روبان یا روسری قرمز

 شاید افرادی با معرفی این هدیه به عنوان کادوی ولنتاین کمی تعجب کنند اما اصلاً جای تعجب ندارد. «روبان قرمز» یا «روسری قرمز» از گذشته های دور به عنوان کادویی بسیار مهم و با ارزش مورد توجه بوده است. درست از زمانی که شوالیه ها برای جنگ اعزام می شدند، معشوقه های آنها سعی می کردند حتماً روبانی قرمز و یا روسری قرمز رنگی را به آنها برای یادآوری عشق جاودانشان، هدیه کنند.آنها با این کار قلب همسرانشان را به شدت تسخیر کرده و به آنها اعلام می کردند که همچنان در کنارتان خواهیم بود حتی اگر شما اینجا نباشید.

این رسمی بزرگ و عاشقانه بود که از قرن ها  پیش همچنان باقی مانده و هر ساله در روز ولنتاین مجدداً تکرار می شود. شما نیز می توانید باتهیۀ روبان یا روسری قرمز رنگی، آن را به عشق جاودانۀ خود هدیه کنید. این هدیه در روز ولنتاین او را شگفت زده خواهد کرد.

تور

شما می توانید تهیۀ یک تکه تور به رنگ قرمز یا حتی رنگ های شاد دیگر و قرار دادن آن در کنار کادویی دیگر، رسوم قدیمی و کهن را حفظ نمایید. زیرا در گذشته «تور» به عنوان دستمال دست خانمها مورد استفاده قرار می گرفته و طبق تعاریف و داستانهای قدیم، چنانچه این دستمال توری از دست بانویی به زمین می افتاد فقط مردها آن را برداشته و به بانوی محترم تقدیم می کردند. این اتفاقات و رسوم زیبا همچنان صدها سال است که به قوت خود باقیمانده و میلیاردها انسان هر ساله در سراسر جهان، آن را دوباره زنده می کنند. شما هم می توانید با اهدای یک تکه تور یا «پارچه توری» به همسرتان او را شگفت زده کرده و به او یادآوری نمایید که همچنان در کنارت خواهم بود ای عشق همیشگی من.

گوشواره ای زیبا با طرح قلب و نگین های درخشان

برای اینکه بتوانید معشوقۀ خود را هر چه بیشترمبهوت علاقه و عشق بی پایان خود کنید به فروشگاه مراجعه کرده و گوشوارهای زیبا با طرح قلب و نگین ها یدرخشان تهیه کرده و آن را به زیبایی هر چه تمامتر در جعبه اش بیارائید. این گوشواره همچنین یکی از سمبل های روز ولنتاین است که به عنوان کادوی ولنتاین بهترین انتخاب خواهد بود.

از آنجایی که دخترها و بانوان از دیدن جواهرآلات و یا بدلیجات زیبا بسیار متحیر و ذوق زده می شوند می توانید با این گوشوارۀ قلبی، قلب او را تسخیر کنید. او عشق شماست، همان عشقی که همیشه در پی آن بودید. حال که او را به دست آورده اید برای تسخیر همیشگی قلبش، این گوشواره را با مراسمی زیبا در مکانی آرام و عاشقانه تقدیمش کنید: تقدیم به تو عشق همیشگی من.

کیوپید ( CUPID ) کودک برهنۀ شیطان از افسانه های روم باستان

یکی دیگر از هدایا و چیزهایی که می توانید به عنوان کادوی ولنتاین به عشق خود تقدیم کنید همین عروسک «کیوپید» کودک برهنۀ شیطان همراه با تیر و کمانش است. این موجود زیبا و افسانه ای از داستان های قدیم روم باستان آمده و بر طبق گفته ها چنانچه یکی از تیرهای این کودک شیطان به قلب هر فردی برخورد نماید آن شخص در همان لحظه عاشق خواهد شد. پس اگر می خواهید عاشقی و دلشیفتگی معشوقتان و یا همسرتان نسبت به شما در همان لحظه هزاران برابر گردد این عروسک را برای او خریده و او را در معرض تیرهای شیطانی اما عشقناکش قرار دهید!

خرید این عروسک می تواند هدیه ای بسیار زیبا و بامزه برای معشوقۀ شما باشد، زیرا دختران و زنان به شدت نسبت به عروسکها حس زیبا و لطیفی داشته و نسبت به آنها دقیقاً مانند یک انسان زنده، محبت و احساس به خرج می دهند: معشوقۀ من، کیوپید مال تو، عشق جاودانی تو مال من.

لیوانی با تصویر مشترک از شما

یکی دیگر از بهترین هدیه های روز ولنتاین می تواند لیوانی باشد که تصویری از شما و عشقتان در کنار هم بر روی آن چاپ شده است. این کادوی ولنتاین می تواند حس زیبای عاشقانه را دوچندان کند. برای داشتن این لیوان می توانید به مراکز تبلیغاتی مراجعه و فایل تصاویر و عکسهایی را که می خواهید آنها را روی لیوان چاپ کنید به آنها بدهید.

آن مراکز نیز عکس یا عکس های مشترک شما و عشقتان را روی لیوان چاپ کرده و به شما تحویل خواهند داد. بهتر است ۲ عدد از این لیوانها سفارش دهید، یکی برای معشوقتان و دیگری برای خودتان. هر روز در حین صرف صبحانه و یا سر میز کار در اداره یا شرکت و یا حتی در مسافرت و… با دیدن این عکسها بر روی لیوانتان، عشق همیشگی و لذت بخشی که بین شما جریان داشته و دارد، بیشتر یادآوری خواهد شد. این کادوی ولنتاین را به هیچ عنوان فراموش نکنید، سوژۀ بسیار خوبی ست.

نکته ای جالب

در کشورهای مختلف برای روز ولنتاین کادو های متنوعی تهیه می شود که هر کدام لذت و جذابیت خود را خواهد داشت. یکی از این کادو ها و مراسم جالب در فرانسه و در قرون گذشته بود که در آن و در روز ولنتاین پسرها نام معشوقۀ خود را به شکلی بسیار زیبا و مشخص روی آستین لباس خود می نوشتند. این نوشته باید به گونه ای زیبا و جالب و کاملاً مشخص روی آستین لباس پیاده می شد تا دخترها بتوانند آن را ببینند. پسرها با این کارِ خود به معشوقه شان این پیام را ارسال می کردند که: من به تو علاقمندم، از حس من آگاه باش!

فروشگاه اینترنتی همه چی تموم

نویسنده : طیب عالی

به این محتوا چند ستاره می دهید؟
Sending
User Review
4.69 (16 votes)

اشتراک گذاری:

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X