نانو گلس

هیچ محصولی یافت نشد.

گلس نانو چیست؟

نوعی متفاوت تر و مدرن تر از دیگر گلس ها با قابلیت ضد ضربه بودن عالی می باشد که از تکنولوژی IPG دستور می گیرد.

تفاوت بین گلس معمولی با گلس نانو موبایل:

*نانو دارای پوششی با خاصیت روغن گریز، که باعث جلوگیری از حفظ اثر انگشت و حتی ماندن قطرات آب، بدون اینکه هیچ ردی روی سطوح بگذارد عبور می کنند.

*گلس نانو موبایل به راحتی خم می شود و به راحتی هم نمی شکند. برخلاف گلس نانو، کلس معمولی با کوچکترین ضربه می شکنند و نیاز به تعویض دارند.

*گلس نانو دارای اندازه استاندارد و پوشش دهی کامل صفحه است. ولی گلس معمولی این طور نیست

دستگاه نانو گلس

نانو گلس در مقایسه با طلق و گلس ها بسیار مقاوم تر بوده و می تواند تلفن همراه را در برابر ضربه های سخت محفظت نماید و از شکستن آن جلوگیری کند. دستگاه نانو گلس با تجهیزات کامل، قادر است تلف همراه را از ضربات و شکستگی ها حفظ نماید. این تکنولوژی فوق العاده کاربردی بوده و تنها 6 قطره مایع اصلی می تواند یک صفحه 600 تلفن همراه را پوشش دهد.

این دستگاه برای افرادی مناسب است که جویای شغلی پر درآمد هستند و نیاز به سرمایه آنچنانی هم ندارد. در صورت خرید دستگاه نانو گلس، می توانند در مغازه ها یا به شکل سیار مشغول به کار شوند و درآمد کسب کنند.

نانو گلس

گلس مایع نانو چیست؟

مایع نانو تکنولوژی پیشرفته است که از ترکیب سیلیکون دی اکسید (شیشه) و حلال های شیشه ایجاد شده است. ترکیب به گونه ای ساخته شده زمانی که روی یک سطح خشک ریخته شود و خشک شود، سخت تر از حالت اولیه خود می شود.این شیشه برای اولین بار در فعالیت های فضایی کاربرد داشته است. کارشناسان و مهندسین برای مقاوم کردن سطوح موردنظر از این شیشه استفاده می کردند.

گلس نانو جامد نیز وجود دارد که با این نام شناخته شده است. این گلس هملنند گلس شیشه ای اما از الیاف ناپلیمری جامد ساخته شده و با گلس مایع نانو متفاوت است. سعی کنید این دو مدال را باهم اشتباه نگیرید.

نانو، مایع بسیار سبکی است که این امر باعث می شود تا ضخامتی روی گوشی موبایل ایجاد نکند. همچنین دارای مزایای زیادی می باشد:

 • گلس مایع نانو به راحتی بر روی تلفن همراه نصب می شود. شاید این سوال در ذهن بیشتر افراد مطرح شود که چطور یک چند قطره مایع را روی صفحه گوشی می توان نصب کرد. به آسانی مانند ریختن چند قطره آب روی گلس موبایل یا صفحه نمایش و سپس با قرار دادن در دستگاه گلس نانو، قطره نانو خشک می شود، مقاومت و سختی صفحه را بالا می برد.
 • از نظر کارایی لمسی، مشکلی برای صفحه گوشی ایجاد نمی کند و واکنش خوب و سریعی نسبت به لمس نشان میدهد.
 • محافظ صفحه نانو از نوع پلیمر می باشد. در واقع مولکول های آن به شکل زنجیروار به هم متصل هستند که این امر باعث شده تا در هنگام اثابت ضربات سنگین هم تکه تکه نشود و نشکند.
 • وضوح و شفافیت تصویر هیچ تغییری نمی کند. به دلیل ضخامت کمی که دارد تاثیری بر وضوح و شفافیت تصویر ندارد.
 • هیچ خلا و حبابی زیر گلس نانو ایجاد نمی شود. این کار تنها با ریختن چند قطره محلول نانو روی سطح و قرار دادن آن در دستگاه گلس نانو انجام می گیرد.
 • برخی گلس های نانو نیز قابلیت آنتی باکتریال را هم دارند و باکتری روی سطح گلس نانو زنده نمی ماند.
 • گلس مایع نانو از صفحه گوشی قابل جدا کردن نمی باشد.

 

تکنولوژی نانو گلس چگونه عمل می کند؟

پوشش نانو گلس موبایل در ابتدا به شکل قطره هایی از جنس نانو بوده. به عبارتی برخلاف گلس های معمولی طبق مدل های تلفن همراه دارای اشکال خاصی نیستند، و قالبیت نصب بر روی هر گوشی موبایل را دارد. کافیست چند قطره نانو را روی صفحه نمایش گوشی موبایل ریخته و برایمدت زمان کوتاهی در داخل دستگاه نانو گلس قرار داده شود.

موارد استفاده از نانو گلس

 • روی تبلت و انواع گوشی تلفن
 • اشیاء گران قیمت و با ارزش
 • انواع ساعت از قبیل ساعت مچی
 • و …

دستگاه نانو گلس چگونه عمل می کند؟

دستگاه گلس نانو با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی نانو است. همه پکیج های اورجینال دستگاه نانو گلس، حاوی 6 قطره مایع اصلی است. با استفاده از این قطرات به راحتی می توان صفحه گوشی تلفن خود را نانو کنید.

دستگاه نانو گلس به طور کلی دارای اشعه ی یو وی است، که با چند قطره مایع نانو در سطوح مختلف شیشه ای، صفحه ی اسکرین موبایل را در کم ترین زمان ممکن خشک می کند و خاصیت ضد ضربه، ضد خش و ضد آب بودن را ایجاد می کند. این دستگاه از اصلی ترین دستگاه های دنیا بوده که استحکام صفحه لمسی را 700 برابر افزایش می دهد.

نمایندگی نانو گلس تنها مرکز اصلی وارد کننده دستگاه نانو گلس آلمانی و عرضه آن به مشتریان می باشد که با ارائه دستگاه های اصل، رضایت مشتریان را به دنبال داشته است.

همه پکیج های دستگاه گلس زن نانو اصلی دارای 6 قطره ی اورجینال و پلمپ می باشند که متاسفانه برخی افراد سودجو مایع موجود در پکیج را با ناخالصی ترکیب می کنند و با قیمتی مناسب در بازار می فروشند که ممکن است خسارت های جبران ناپذیری بر روی گوشی موبایل وارد شود. در نتیجه قبل از خرید، از اصل بودن قطرات نانو از فروشنده اطمینان حاصل نمایید.

باتوجه به اینکه صفحه گوشی یا تاچ موبایل در معرض بیشترین آسیب ها قرار دارند، وجود محافظ برای محافظ از ضرورت مهمی برخوردار است. گلس های معمولی نه تنها به صورت کامل نمی پوشاند بلکه تاثیر چندانی هم در مقاومت کلی صفحه نمایش نداشته و تنها استحکام را در قسمت بیرونی صفحه نمایش ایجاد می کند. در همین راستا تکنولوژی نانو گلس توانسته پوششی 100 درصد صفحه گوشی را فراهم آورد. لازم به ذکر است که این نوع پوشش نانو نرم تر گلس های معمولی بوده، و این نرمی باعث استحکام بیشتر پوشش آن شده است.

تفاوت مدل های مختلف دستگاه گلس نانو

دستگاه های موجود در نمایندگی های نانو گلس شامل مدل های زیر بوده و همه با ضمانت کیفیت قطره نانو و گارانتی دستگاه اصلی ارائه می شوند.

 • دستگاه اصلی با 6 قطره آلمانی درجه1
 • دستگاه اصلی با 6 قطره المانی درجه2
 • دستگاه اصلی با 6 قطره کره ای درجه1
 • دستگاه اصلی با 6قطره کره ای درجه2

قطره های درجه یک از کیفیت در استحکام و ماندگاری بیشتری برخوردار است.

کسب درآمد بالا با استفاده از دستگاه گلس زن نانو

روشی که بدون نیاز به سرمایه بالا و حتی هزینه های سنگین اجاره مغازه، همان چیزی است که هر کسی به دنبال آن است. دلیل اینکه این تکنولوژی و دستگاه برای کسب درآمد بالا می باشد، این است که اکثر افراد با سرمایه اندک به دنبال شغل مناسب هستند. از جمله مزایای این شغل عبارتند از:

 • انجام کار به صورت سیار و هم در مکان ثابت ممکن است.
 • درآمد روزانه ی بالا
 • توانایی انجام کار در همه افراد
 • نیاز به سرمایه اندک در جهت خرید دستگاه
 • نیاز بیشتر افراد به این تکنولوژی
 • و …

نانوگلس

آیا گلس نانو خوب است؟

انواع مختلفی گلس وجود دارد. از گلس شیشه ای گرفته تا گلس های سرامیکی، گلس های ضد ضربه و گلس های محافظ حریم خصوصی که هر کدام از گلس ها دارای ویژگی خاصی هستند

چند نکته مهم در سوال اینکه گلس نانو مایع خوب است یا نه، به نیاز شما بستگی دارد.

 • اگر به دنبال امنیت بالای صفحه گوشی تان هستید، این گلس گزینه بسیار مناسبی است.
 • گلس نانو مایع چون قابلیت جداشدن را ندارند، برخی آن را عیب می دانند. درعوض مقاوت بالایی دارد و تاثیری بر وضوح و شفافیت تصویر ندارد.
 • قیمت این گلس پایین تر از دیگر گلس ها می باشد.
 • گلس نانو در حین ضربه نمی شکند. ولی روی ضد ضربه بودن گلس تاثیر منفی گذاشته است. برای مثال، اگرگوشیتان از دست بیوفتد ممکن است گلس صفحه دچار آسیب نشود اما صفحه نمایش که زیر گلس هست شاید دچار عیب شود. این خود یکی از معایب گلس نانو مایع است.
 • در برابر فشار و ضربه مقاوم و سخت می باشد.
 • مانند گلس های دیگر کل صفحه نمایش را می پوشاند و هیچ خط و خراشی روی آن اثر گذار نیست.

در پایان، گلس نانو مایع ویژگی های منحصر به فردی دارد. نظر نهایی انتخاب و خرید گلس نانو همچنان به شما بستگی دارد. اگر طبق مشخصات و قابلیت ها و معایب آن مشکلی ندارید، این گلس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در نتیجه قبل از خرید سعی کنید تمام ویژگی های گلس را شناسایی کنید و سپس بررسی و تصمیم گیری نمایید.